E-mail:

Hasło:

Foto dnia

Newsletter

Imię:
Nazwisko:
E-mail:

Informacje branżowe

Główne ulice w Tarnobrzegu będą wyremontowane

Data dodania: 2014-02-28 | Autor: lok

Główne ulice Tarnobrzega, aleję Warszawską i ul. Sikorskiego, czeka remont. Prawie 9-kilometrowy odcinek drogi wyremontuje Skanska na zlecenie Gminy Tarnobrzeg. Inwestycja będzie kosztowała ok. 5,7 mln zł brutto.

A4 do dokończenia w 14 miesięcy

Data dodania: 2014-02-16 | Autor: lok

W ciągu 14 miesięcy zostanie dokończona budowa ponad 40-kilometrowego odcinka A4 między Rzeszowem, a Jarosławiem. W piątek (14.02) został ogłoszony przetarg na wybór nowego wykonawcy. 
Odstąpienie od umowy- przypomnijmy, że 14 stycznia br. odstąpiono od umowy z konsorcjum firm realizujących prace na tym odcinku A4: Polimex Mostostal S.A. i Doprastav a.s. Powodem było nie wywiązywanie się konsorcjum z zapisów kontraktowych oraz duże opóźnienia w realizacji kontraktu.

Rewitalizacja linii kolejowej między Pyskowicami a Strzelcami Opolskimi

Data dodania: 2014-01-01 | Autor: lok


Ponad 60 mln zł brutto będzie kosztować rewitalizacja linii kolejowej Paczyna-Toszek-Błotnica Strzelecka na granicy województw śląskiego i opolskiego. Linią tą poruszają się pociągi pasażerskie i towarowe na trasie Katowice-Opole-Wrocław. Inwestycję zrealizuje Skanska na zlecenie PKP PLK.

Problemy na budowie autostrady A4 Rzeszów-Jarosław

Data dodania: 2014-01-01 | Autor: lok


W miejscowości Wola Mała wiadukt osiadł ok. 5cm. Jest to związane ze słabonośnymi gruntami na tym terenie oraz najprawdopodobniej ze słabym wzmocnieniem terenu jak i materiałem, z którego jest wykonywana autostrada.
Materiał na budowę odcinka A4 Rzeszów-Jarosław jest pozyskiwany z trzech okolicznych kopalń specjalnie otwartych na potrzeby budowy A4, są to kopalnie: Zakręcie, SW oraz Wola Mała Zakrzacze.POLIMEX-MOSTOSTAL-DOPRASTAV wyrzucone z budowy

Data dodania: 2013-12-17 | Autor: lok

Konsorcjum Polimex-Mostostal-Doprastav straciło kontrakt na drogę S69 z Bielska-Białej do Żywca
Na początku stycznia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosi przetarg na dokończenie tej ślimaczącej się inwestycji.
W poniedziałek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że wypowiedziała konsorcjum firm Polimex-Mostostal i Doprastav umowę na budowę drogi ekspresowej S69 od Bielska-Białej do Żywca. 2 stycznia 2014 roku ma być ogłoszony nowy przetarg. 

Hałda w Zabrzu na ul. Hagera pod ścieżki rowerowe

Data dodania: 2013-12-01 | Autor: lok

Do połowy 2015r na hałdzie u zbiegu ulic Hagera i Bytomskiej ma powstać teren rekreacyjny ze ścieżkami dla pieszych oraz trasą rowerową dla wymagających rowerzystów. Urząd Miejski w Zabrzu podpisał umowę z czeską firmą AWT Rekultivace, która jeszcze w tym roku rozpocznie prace rekultywacyjne na w/w hałdzie.

« 1...6 7 8 9
Katalog firm | Katalog produktów | Giełda ogłoszeń | Giełda pracy wykonanie: kotonski.pl
Menu