E-mail:

Hasło:

Foto dnia

Newsletter

Imię:
Nazwisko:
E-mail:

Informacje branżowe

S7 Nidzica- Napierki podpisana

Data dodania: 2015-02-05 | Autor: lok

 Inwestycja poprawiająca komunikację  woj. warmińsko-mazurskiego 
 Okres wykonania trasy 20 miesięcy bez  okresów zimowych 
 Wartość kontraktów ok 0,4 mld PLN netto

Kłodzko będzie miało nową obwodnicę

Data dodania: 2015-01-26 | Autor: lok

 Ponad 197 mln złotych, to koszt podpisanej dziś  umowy na wybudowanie obwodnicy Kłodzka w  ciągu drogi krajowej nr 33 wraz z łącznikiem drogi  krajowej nr 46. Umowa zawarta została pomiędzy  GDDKiA a Przedsiębiorstwem Usług Technicznych  Intercor spółka z o. o. 

Rusza kolejny etap przebudowy ul. Jaworzyńskiej- Legnica

Data dodania: 2015-01-23 | Autor: lok

 Nowa nawierzchnia, kilka kilometrów  chodników i ścieżek rowerowych, ronda,  zatoki autobusowe, a całość oświetlona  przez 180 latarni – tak będzie wyglądać  ulica Jaworzyńska po zakończeniu  inwestycji. I etap  inwestycji dobiegł  końca. Rusza przebudowa kolejnego  odcinka jednej z głównych arterii miasta.  Wartość kontraktu wyniesie niemal 42  mln zł netto. Inwestorem jest Urząd  Miasta  Legnica, generalnym wykonawcą  firma Skanska.

Kolejne oferty na budowę Południowej Obwodnicy Warszawy otwarte

Data dodania: 2015-01-21 | Autor: lok

 Kolejnych trzech wykonawców ubiega się o budowę  Południowej Obwodnicy Warszawy. Dzisiaj otwarte zostały  oferty na realizację zadania C – zaprojektowanie i budowę  odcinka o długości ok. ok. 7,45 km wraz z budową dwóch  estakad nad Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym.

Umowa na budowę obwodnicy Bełchatowa podpisana

Data dodania: 2015-01-21 | Autor: lok

 19 miesięcy na realizację (bez okresów zimowych), 10 lat  gwarancji i cena ok. 145,6 mln zł – oferta firmy Budimex  okazała się najkorzystniejsza w przetargu na budowę  obwodnicy Bełchatowa. Dziś podpisano umowę na jej  realizację.

Ostatni odcinek zachodniej obwodnicy Poznania oddany do ruchu

Data dodania: 2014-12-22 | Autor: lok

 Kierowcy podróżujący z Koszalina i innych miast  Pomorza Środkowego przez Wielkopolskę mogą  już ekspresowo ominąć Poznań i dotrzeć do  autostrady A2. Właśnie otwarto ostatni odcinek  zachodniej obwodnicy Poznania w ciągu drogi  ekspresowej S11.
 Domknięcie obwodnicy pozwoli ostatecznie  wyprowadzić ruch tranzytowy poza granice miasta  i usprawni komunikację po zachodniej stronie  Poznania. Co za tym idzie, nowa droga wyprowadzi ruch kołowy z terenów zabudowanych podnosząc tam znacznie poziom bezpieczeństwa ruchu drogowego. Budowa tego 5,3 km odcinka kosztowała ponad 108 mln zł.

Z Łodzi do Wrocławia w 2 godziny. Odcinek S8 Sieradz - Łask oddany do ruchu

Data dodania: 2014-12-07 | Autor: lok

 Centralna Polska korzysta już z  bezpośredniego i bezpieczniejszego niż  dotychczas połączenia drogą ekspresową  z Dolnym Śląskiem. Stało się to możliwe  po oddaniu do użytku ostatniego  realizowanego odcinka S8 w woj. łódzkim.

Rekultywacja Hałdy w Zabrzu - efekt przeprowadzonych prac. Fotoreportaż.

Data dodania: 2015-01-06 | Autor: lok

 Tak jak obiecywaliśmy,  przedstawiamy efekt  przeprowadzonych prac  rekultywacyjnych na hałdzie w  Zabrzu u zbiegu ulic Bytomskiej i  Hagera. 

Detonacja mostu w Stryszowie

Data dodania: 2014-11-28 | Autor: lok

 Wczoraj w Stryszowie wysadzono stary  most kolejowy przez rzekę Skawę.  Zaplanowana eksplozja to prace  rozbiórkowe dotyczące likwidacji starej  linii kolejowej Kraków-Zakopane na  odcinku Stryszów-Zembrzyce,  realizowane przez Skanska w ramach  zbiornika wodnego Świnna Poręba.

Umowa na budowę obwodnicy Jarocina podpisana.

Data dodania: 2014-11-24 | Autor: lok

 Poznański Oddział GDDKiA podpisał dziś  umowę na budowę obwodnicy Jarocina w  ciągu S11. Wykonawca -firma Budimex  S.A. - zadeklarowała ma 24 miesięczny  okres realizacji zadania. Do czasu  realizacji robót nie są wliczane tzw.  okresy zimowe (od 15 grudnia do 15  marca). Umowa opiewa na kwotę ponad  293 mln zł brutto.

« 1 2 3 4 5 ...8 »
Katalog firm | Katalog produktów | Giełda ogłoszeń | Giełda pracy wykonanie: kotonski.pl
Menu