E-mail:

Hasło:

Foto dnia

Newsletter

Imię:
Nazwisko:
E-mail:

Informacje branżowe

Rusza budowa drugiej jezdni drogi S3

Data dodania: 2015-04-13 | Autor: lok

 10 kwietnia br. podpisana została umowa  na budowę drugiej jezdni drogi  ekspresowej S3 na odcinku od Sulechowa  do węzła Zielona Góra Północ o długości  13,4 km. Najkorzystniejszą ofertę na  realizację tego zadania złożyła firma  Strabag, która wybuduje drogę za niemal  299 mln zł. Ma na to 22 miesiące (z  wyłączeniem okresów zimowych  pomiędzy 15 grudnia a 15 marca).  Budowa drogi powinna zakończyć się w  sierpniu 2017 roku.

Włocławek- DK91- ogromne nieprawidłowości przy budowie według NIK

Data dodania: 2015-04-13 | Autor: lok

 Realizacja największej od wielu lat  inwestycji drogowej we Włocławku – drogi  krajowej nr 91 (o planowanej wartości  285 mln zł) jest niemal podręcznikowym  przykładem nieprawidłowego zarządzania  i nadzoru. Biorąc pod uwagę skalę  nieprawidłowości Delegatura NIK w  Bydgoszczy skierowała do prokuratury  zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia  przestępstwa niegospodarności  skutkującej szkodą w wielkich  rozmiarach.

Korupcja przy budowie dróg w Opolu

Data dodania: 2015-03-25 | Autor: lok

 Kolejne dwie osoby usłyszały zarzuty  związane z nieprawidłowościami przy  budowie dróg powiatowych. 40-letni  mieszkaniec województwa dolnośląskiego  oraz 32-latek z Opolszczyzny usłyszeli  między innymi zarzuty wręczania  łapówek, oszustwa oraz zmowy  przetargowej. W związku z tą sprawą już  10 osób usłyszało zarzuty.

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju- ostrzeżenie przed oszustami!!!!!!

Data dodania: 2015-03-11 | Autor: lok

 W związku z sygnałami o stosowaniu  przez niektóre firmy nieuczciwych  praktyk, polegających na oferowaniu  płatnych analiz dotyczących uzyskania  dofinansowania informujemy, że wszelkie  dokumenty, poradniki, informatory itp.,  wydawane przez instytucje publiczne  odpowiedzialne za wdrażanie Funduszy  Europejskich, są bezpłatne. Dodatkowo  bezpłatnych porad w całym kraju  udzielają pracownicy Punktów  Informacyjnych Funduszy Europejskich.  Informacje na temat nowej perspektywy 2014-2020, planowanych konkursach i niezbędnych dokumentach można również znaleźć na portalu: http://www.FunduszeEuropejskie.gov.pl/

Rusza budowa kanalizacji w ul. Akacjowej i Kasztanowej w Gdyni

Data dodania: 2015-03-09 | Autor: lok

 Rozpoczyna się budowa kanalizacji  deszczowej w ul. Akacjowej i Kasztanowej  w Gdyni. Skanska na zlecenie Urzędu  Miasta Gdyni zrealizuje zadanie w 24  tygodnie. Wartość inwestycji to 3,5 mln zł  netto.

S3 połączy autostradę A4 z autostradą A2

Data dodania: 2015-03-03 | Autor: lok

 W piątek, 27 lutego br. Generalna  Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad  podpisała kolejną umowę na realizację  drogi ekspresowej S3 na terenie Dolnego  Śląska. Tym samym prawie 80 km tej  trasy o wartości ponad 2,5 mld zł,  łączącej województwo lubuskie z  autostradą A4, będzie w budowie.  Jednocześnie dolnośląski odcinek S3  stanie się istotną częścią układu  komunikacyjnego kraju, ponieważ  połączy dwie autostrady: A4 i A2. Prawie  22-  kilometrowy fragment drogi ekspresowej S3 od węzła Lubin Południe do węzła z autostradą A4 wybuduje firma Budimex z partnerem Ferrovial Agroman S.A. Wartość umowy wynosi prawie 786 mln zł.

Autostrada A1 Pyrzowice - Częstochowa

Data dodania: 2015-03-03 | Autor: lok

 Otwarto oferty na wyłonienie wykonawcy  budowy autostrady A1 na odcinku I  pomiędzy węzłem Woźniki (bez węzła) i  węzłem Pyrzowice (bez węzła).  Przedmiotem zamówienia jest budowa  autostrady A1 długości o długości 15,150  km z nawierzchni betonowej wraz z  uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. 

STRABAG podpisał umowę z Portem Lotniczym Bydgoszcz

Data dodania: 2015-02-23 | Autor: lok

 Wartość kontraktu: 28 mln zł brutto
 Termin rozpoczęcia prac: marzec 2015 r.
 Termin zakończenia: sierpień 2015 r.

 30 stycznia br. STRABAG Sp. z o. o  podpisała umowę z Portem Lotniczym  Bydgoszcz na remont systemu  odwodnienia pasa startowego i dróg  kołowania oraz na remont dróg  technicznych bydgoskiego lotniska.  Realizacja inwestycji umożliwi dalszy  rozwój infrastruktury lotniska oraz  wzmocni bezpieczeństwo poruszania się po pasie. Koszt projektu to 28 mln zł brutto. Spółka na wykonanie inwestycji będzie miała 5 miesięcy.

S7 Nidzica- Napierki podpisana

Data dodania: 2015-02-05 | Autor: lok

 Inwestycja poprawiająca komunikację  woj. warmińsko-mazurskiego 
 Okres wykonania trasy 20 miesięcy bez  okresów zimowych 
 Wartość kontraktów ok 0,4 mld PLN netto

Kłodzko będzie miało nową obwodnicę

Data dodania: 2015-01-26 | Autor: lok

 Ponad 197 mln złotych, to koszt podpisanej dziś  umowy na wybudowanie obwodnicy Kłodzka w  ciągu drogi krajowej nr 33 wraz z łącznikiem drogi  krajowej nr 46. Umowa zawarta została pomiędzy  GDDKiA a Przedsiębiorstwem Usług Technicznych  Intercor spółka z o. o. 

« 1 2 3 4 5 ...9 »
Katalog firm | Katalog produktów | Giełda ogłoszeń | Giełda pracy wykonanie: kotonski.pl
Menu