E-mail:

Hasło:

Wyszukiwarka firm

Branże
Kruszywa drogowe i budowlane
Sprzęt budowlany
Usługi

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube. Ponad 300 tysięcy odsłon!!!!!! reklama

Masz ciekawy film związany z branżą, byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia na budowie, widziałeś coś śmiesznego, prześlij do nas film a my opublikujemy go na naszym kanale na YouTube. Mamy już 300 tys. wyświetleń!!!!!!

Więcej

O nas

Polska Giełda Kruszyw to internetowy portal branżowy dla dostawców i odbiorców kruszywa oraz firm współpracujących z tą branżą. Polska Giełda Kruszyw to nowoczesne dedykowane rozwiązanie zapewniające internetową promocję firm reprezentujących szeroko rozumianą branżę kruszyw budowlanych i drogowych (kruszywa, kruszywo, sprzęt budowlany). Portal ten to platforma wymiany informacji pod kątem firm, produktów (kruszywo, kruszywa), lokalizacji, aktualnych promocji i ofert, aktualności branżowych, sprzętu budowlanego (sprzęt budowlany) oraz ofert pracy branżowej.

Foto dnia

Newsletter

Imię:
Nazwisko:
E-mail:

"MESSA" BYTOM

Bytom
Bytom, ul.Szyby Rycerskie 22K
Telefon: 731-109-198
Telefon: 694-868-906
E-mail: kruszywabytom@gmail.com


Godziny otwarcia:


Godziny otwarcia

Poniedziałek

700-1600

Wtorek

700-1600

Środa

700-1600

Czwartek

700-1600

Piątek

700-1600

Sobota

700-1300

Po wcześniejszym uzgodnieniu godziny dostosujemy do zapotrzebowani klienta

Tel.731-109-198


Firma MESSA swoją działalność rozpoczęła w 2010r. odnotowując od tego czasu systematyczny rozwój.
Produkowane przez firmę kruszywa dostarczane są na potrzeby tak małych, indywidualnych odbiorców, jak i dla potrzeb dużych inwestycji infrastrukturalnych realizowanych w naszym regionie. Przyjmowane zlecenia, niezależnie od wielkości składanych przez kontrahentów zamówień, realizowane są przez nas z należytą starannością i terminowością, gdyż każdy klient jest dla nas jednakowo ważny, a troska o jakość oferowanych wyrobów i spełnienie oczekiwań naszych klientów stanowi podstawę naszej filozofii.

Pragniemy być postrzegani przez otoczenie jako solidny, godny zaufania partner, profesjonalnie wywiązujący się ze swoich obowiązków, z którym warto podejmować współpracę, w przekonaniu o bezkompromisowym dotarciu do wyznaczonych celów gwarantującym rozwój zarówno nam jak i naszym kontrahentom.

.
Katalog firm | Katalog produktów | Giełda ogłoszeń | Giełda pracy wykonanie: kotonski.pl
Menu